| Dr0gul3tz a întrebat:

Stie careva daca esixista ceva usb hub-uri care se conectează direct in motherboard? Ca acelea din carcasa... Ale mele s-au ars toate. Si cele din motherboard si cele din carcasa

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Si cele din motherboard si cele din carcasa...pai si alea din carcasa unde crezi ca sunt?
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/09/USB-PCI-Card.jpg

1 răspuns:
| jon987654321 a răspuns:

Nu poti face nimic doar sa schimbi placa...huburile le conectezi pe un singur usb ca sa ai mai multe iesiri asa am si eu la laptop doar un port usb functioneaza si am un hub cu 4 iesiri.