| Ayalla a întrebat:

Stie cineva cum as putea instala android pe un telefon LG KP502? as vrea totul pas cu pas! dau funda!

6 răspunsuri:
| pauliannys a răspuns:

Nu se poate.

| pauliannys a răspuns:

Poti in schimb o tema.

| Ayalla explică (pentru pauliannys):

Cum pot pune o tema pe un LG kp502 si ce programe imi trebuie?

| pauliannys a răspuns:

Cauta o tema pe internet, o descarci si o pui pe telefon dupa care o instalezi.

| Ayalla explică (pentru pauliannys):

Am nevoie si de niste programe deoarece tema respectiva nu este in format jar ci in format dff

| pauliannys a răspuns:

Aici nu te pot ajuta, insa recomand sa cauti dema in formatul telefonului.