| Creata3458 a întrebat:

Stie cineva o aplicatie unde sa am wifi gratis sau o aplicatie de spart parola de la wifi. Stiti un program care sa-mi fac singura pe calculator wifi...gen un router virtual sau ceva de genu.
Va multumesc anticipat tuturor :*
FUNDA celui mai bun raspuns! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Gabi05 a răspuns:

Mai bine lasa tu spartul parolelor si programele de wifi virtual.
Pune mana si cumparati un router decent(costa 60-100lei) si nu mai ai treaba.

Raspuns la intrebarea ta:Nu exista program de wifi virtual.
Acel router e facut din cipuri.
Exista o metoda de spart larola la un router, dar e riscant, pentru ca utilizatorul poate afla, te reclama la cei de la net prin MAC-ul si dupa cei de la net te reclama la ISP sau iti blocheaza MAC-ul, eventual o amenda pentru hack-ing

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Faza cu spart-ul parolelor la routere, mai bine o lasam, iar faza cu reteaua wifi poti sa faci o mini-retea wifi de la calculator/laptop, desigur trebuie sa ai adaptor wireless la el. uite mai multe detalii aici http://windows.microsoft.com/......oc-network