| LittleRose a întrebat:

Buna TPU.Stiti aplicatia de pe Facebook, unde prietenii pot vedea locul unde ai fost sau esti impreuna cu altii? Am un Samsung Star. Aplicatia este doar pentru I-phone, sau si pentru alte telefoane? Cum as putea gasi aplicatia si cum fac sa mentionez locul in care ma aflu? Multumesc anticipat. Fundita+vot.Va rog, scuzati categoria :*:*.

1 răspuns:
| traaaaance a răspuns:

Mi se pare cea mai mare prostie sa dai atatea date Facebook-ului, deja admini si cei de la facebook, stiu orice despre tine, si ce faci si acum si unde esti. Stai calma, cu te ajuta sa vada toti de pe facebook unde esti/ai fost? Doamne frate.