| Capsunicaaaa a întrebat:

big grin Am telefonul Samsung Star 3 si as vrea un raspuns de la cei care au acest telefon.
Deci, mai demult, adica prin vara laughing) stateam pe aplicatia Yahoo! Messenger a telefonului si tot ieseam si intram fiindca na, nu vedeam niste persoane in lista de mess. si cum tot faceam asta. dintr-o data nu ma mai lasa sa intru si imi scrie ERROR straight face, dar inainte de asta. s-a mai intamplat tot asa si l-am dus la reparat [ pentru alte probleme, nu neaparat aceasta cu mess-u laughing ] si dupa aceea mi-a mers. si acum. nu vreau sa-l mai duc la reparat fiindca am mers deja de vreo 4 ori pentru ca nu ii mergea bateria bine, in fine. as putea sa ii fac ceva? straight face Va rog, ajutati-ma daca stiti. puppy dog eyes Funditaa! :* Multumesc anticipat >:dd<

P.S.: scuzati categoria, nu e cea mai potrivita, dar. big grin

2 răspunsuri:
| LisaZafre a răspuns:

Instaleaza din nou aplicatia yahoo mess pe telefon :* bafta

| Capsunicaaaa explică (pentru LisaZafre):

Pai. cum? laughing) Fiindca nici nu stiu daca ma lasa sa o sterg thinking