| anonim_4396 a întrebat:

Buna TpU. Stiti cumva un editor de videoclipuri GRATIS si bun?(adica cu efecte si si editor).
P.S:Ofer Fundita!
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Gratis, nu, singurul gratis pe care-l stiu este movie maker, dar nu e ce cauti.
Programe pe care le poti lua de pe net full, Camtasia, Sony vegas, After Effects, si Premier pro.
Dar toate in afara de Camtasia cer ceva experienta in editarea video, daca nu ai experienta in asa ceva, o sa-ti fie cam greu sa faci ceva calumea.
Dar inveti in timp.

| BlackBoyHD a răspuns:

Camtasia studio 8