| anonim_4396 a întrebat:

Stiti niste programe bune de editat videoclipuri etc, programe de convertit si programe de inregistare voce. Da ceva sa fie cunoscut de lume nu un program pe care nu il stie nimeni. stiti voi la ce ma refer. Multumesc.

5 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Salut,pentru editare folosesc avs video editor si camtasia(mai rar camtasia) pentru convertit virtualdub, iar pentru inregistrat sunetul folosesc tot camtasia, are si functie de inregistreaza doar sunetul

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

Editat video: Video pad, poti converti din minim 240p pana in maxim 1080p.
Conversie format video: Riva flv encoder, e foarte misto, mie din 5 gb de videoclip la 480p imi face cativa mb.
Programe de inregistrat voce: Nu cunosc astfel de programe dar uite aici un sfat, ai in windows chiar un program de inregistrare voce, urmeaza pasii: START-> ALL PROGRAMS->ACCESSORIES->ENTERTAINMENT->RECORD/Sound recorder.
Numai bine.

| Comunity a răspuns (pentru Tataran_Sebastian_1998):

Multumesc.

| Comunity a răspuns (pentru Comunity):

Iti mai cer un sfat. Cum fac sa imi inregistrez un videoclip (gaming de exemplu) da in acelasi timp sa si imi inregistrez si vocea?

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns (pentru Comunity):

Cu cea mai mare placere. happy