| DianaIsHere123 a întrebat:

Buna,lume! Ce program(programe) de editat videoclipuri stiti? Gen sa lipesc 2 videoclipuri si sa fac unul singur, sau sa se intrerupa videoclipul si sa apara ceva scris...Sau sa pun muzica pe fundal..Si sa il gasesc de descarcat gratis de pe 'Net. Funda la cel/cele mai bun/bune program/programe!

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bun e SonyVegas.

| DianaIsHere123 explică (pentru OnuOnulică):

Am descarcat, numai ca nu scrie SonyVegas, ci iLivid.De ce?!

| Sorinutsu a răspuns:

Pro Show Gold

| DreyP a răspuns:

Eu personal folosesc Sony Vegas PRO 12, dar daca vrei ceva usor de folosit cu interfata prietenoasa si accesibila(chiar daca nu ai mai lucrat vreodata cu un editor de video) ti-as recomanda Camtasia Studio 8 happy.

| Anonim221 a răspuns:

Video Pad.

| loriy a răspuns:

Windows Movie Maker...cea mai noua verziunewinking