| anonim_4396 a întrebat:

stiu ca ati mai vazut intrebarea asta si la alti utilizatori, dar la mine e mai diferit.Am mai pus o intrebare de genul acesta si imi cer scuze daca vi se pare patetic.E vorba despre laptop-ul meu, din nou laughing cred ca v-am plictisit cu asta.Eu nu mai pot intra pe laptop din cauza unei erori *Error Recovery* si nu merge deloc.Maine vine un coleg la mine sa imi reinstaleze windows-ul. Avand in vedere ca nu mai pot intra pe el nu am avut cum sa imi salvez datele.O sa se piarsa tot? Nu vreau sa mi se stearga Yandere Simulator laughing mi-a luat ceva sa le omor pe Osana si Oka xD.Ce trebuie sa fac? Dau fundita puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Marduk69 a răspuns:

Daca colegul care vine maine nu este lamer atunci nu pierzi nimic. Spune-i lui asta si se rezolva

4 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Dacă nu vrei să pierzi datele spune-i colegului tău ca înainte să-ți instaleze windows-ul să creeze o nouă partiție de 100 Gb să zicem, sau mai mult, și să instaleze windows-ul pe acea partiție. De asemenea spune-i să NU formateze nici o partiție. Astfel nu vei pierde absolut nimic.

| 私は日本が大好き a răspuns:

Piarda*

| 私は日本が大好き a răspuns:

Va multumesc tututor pentru raspunsurile date, o sa ma revansez fata de voi

| lamporshe a răspuns:

Pai ai nevoie de un hacker rus sau sa chemi pe cineva de la pentagon ca sa nu pierzi tot...