| Andreea23456 a întrebat:

Sunt confuza in legatura cu ceva, dormeam si dintr-o data ma suna cineva pe messenger, am apucat da raspund dar se conecta si la un moment dat s-a inchis, dar arata clar ca persoana respectiva ma sunase si destul de dimineata, la 7 dimineata! Cand sa il sun inapoi, nu a mai raspuns..si pe messenger scria ca iesise de 8h. Nu inteleglaughing)

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Messenger face parte din Facebook.
Ambele au "de toate", doar punctualitate si ora exacta nu... tongue

| sierra1 a răspuns:

Alta tară, alt fus orar

| Andreea23456 explică (pentru sierra1):

Toata,,actiunea" asta s-a intamplat pe messenger-Facebook. Iar pe persoana asta o cunosc, este in tara

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar nu ar trebui sa te preocupe asta asa de tare. Messengerul mai face astfel de lucruri legate de ora. Daca cunosti acea persoana, vorbeste cu ea, posibil sa te fi sunat de pe altceva decat de pe aplicatia messenger.

| Digikey a răspuns:

Cand dorm, telefonul este pe silentios in alta camera.
Esti dependenta de telefon daca dormi cu el.

| Mogiojojo a răspuns:

Nici noi nu intelegem.

| LorenzoRon a răspuns:

Buna, Andreea

Nu este nimic straniu si nici dubios in ce ai patit. Asta pentru ca ultimul act nu apare mereu cum trebuie sa apara. Uneori aplicatia ruleaza in fundal, ceea ce inseamna ca te va arata ca fiind online. Alteori aplicatia te arata offline, desi tu esti intrata pe messenger.

Vorbeste cu persoana care te-a sunat, e mult mai simplu.

Bafta!hee hee