| EXPRO a întrebat:

Tocmai doresc sa-mi cumpar laptop-ul :
Netbook Asus 1015BX-BLK060W cu procesor AMD C60 1.0GHz, 1GB, 320GB, AMD Radeon HD 6290, FreeDOS, Negru. E bun?

Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

Pentru net și office, mess e bun. Pentru jocuri nu.

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Netbook-urile sunt pentru internet, office, muzica, un film si cam atat. Te sfatuiesc sa cauti ceva cu 2 GB RAM!

| unknownn a răspuns:

Bun pentru ce? Pentru Mario?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Te sfatuiesc sa iti iei un laptop cu procesor de cel putin i3 ca sa functioneze foarte bine si sa te tine o perioada lunga de timp... Iti sugerez sa iti iei si o masuta pentru el pentru ca daca il tii pe picioare, in pat sau oriunde unde ni poate sa "respire" se va arde... Sper ca te-am ajutat!