| AndaBeatriceee a întrebat:

Buna TPU :*

Trebuie sa recunosc ca ma bate tehnologia! Mi-am luat un LG P990 Optimus 2x si nu inteleg care-i faza cu aplicatiile preinstalate, adica ma intereseaza jocurile care nu merg Daca dau instal imi apare ceva de genul 'din motive de securitate telefonul este setat pentru a bloca instalare de aplicatii ce nu au fost obtinute de la Android market'

Cine ma poate ajuta si pe mine? va rog frumossss :*

1 răspuns:
| Meset a răspuns:

Pai este o optiune daca nu ma insel care blocheaza instalarea altor aplicatii, trebuie doar sa o dezactivezi, dar ai grija la ce aplicatii instalezi ca posibil sa existe si virusi.