| Denissa_2794 a întrebat:

Salutare. As vrea sa stiu si eu daca telefonul COSMOTE move merita bani... adica merg aplicatiile si jocurile din android market? (gen: fruit ninja etc.)

3 răspunsuri:
| Georg3 a răspuns:

Buna denisa!
As vrea sato spun ca Cosmote Move este inclus in gama de pret 200-400 lei. Insa din acesti bani, la fel de bine poti sa iti iei un Galaxy mini de la Samsung (eu unul sunt multumit pe deplin de el) si esti sigura ca orice aplicatie vei porni va merge.
App daca ai nevoie de aplicatie ceva cauta-ma!
bafta la buybig grin

| danieldan123 a răspuns:

Da se merita si va verge foatre bine dar sa stii ca mie cei de la cosmote mi-au dat teapa cu net
inclus

| Dragoselgwns a răspuns:

Eu zic sa il alegi pasta http://telefonultau.eu/products/Sony-Ericsson-txt-pro-Black.html
sau asta http://telefonultau.eu/products/Samsung-S5250-Wave525-Romantic-Pink.html

Cosmote are camera de 2 megapixel si stiu ca fetele mai fac cate o poza, mai scriu un mesaj. Astea 2 sunt la acelasi pret ca un cosmote move cam 5 milioane :D