| Purplefirexx a întrebat:

BUnA TPU, uite ca vin iar cu o noua intrebare, am un laptop msi vr602 si are camera digitala, si nu merge, nu stiu ce are, ceva sugestii? FUNDA new!

Răspuns Câştigător
| Cristinaa_8965 a răspuns:

Vezi ca unele msi-uri au niste butoane la inceputul tastaturii. de exemplu prima e camera pe urma microfonu si inca 2 butoane. daca ai asa. da pe primul buton si va merge. daca nu inseamna ca trebuie instalat un cd special pentru camera:*

4 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

Http://ro.msi.com/product/nb/VR602.html#/?div=Driver&os=XP%2032 selecteaza OS-ul corect dupa care instaleaza toate driverele de acolo si da un restart

| hardy1 a răspuns:

Apasa pe fn+tasta pe care e desenata camera, daca nu merge nu ai instalat driverul camerei

| bluebios a răspuns:

Sigur ai instalat driverul? Daca nu intra pe situl de la producator la sectiunea support si selecteaza acolo modelul laptopului tau si sistemul de operare si downloadeaza driverul pentru webcam.

| Purplefirexx explică:

Ms, trebuia doar sa conectez webul.