| numaieoadi a întrebat:

Ultima oara cand am inchis laptopul puteam sa schimb luminozitatea ecranului acestuia. Dupa 2 ore ce nu l-am folosit am revenit pe el si luminozitatea lui este la minim si nu pot sa o schimb nici din taste nici din control panel. Am windows 8. iar laptopul este nou de 5 zile. Funda cine ma ajuta! Multumesc frumos!

1 răspuns:
| DZ_Marian_2000 a răspuns:

Ar fi o modalitate si o consecnca, Reformateazal si vei pierde tot daca nu le salvezi pe cd, dvd, stick.Sau cheama un baiat care se pricepe sa se uite la setari. Daca nai osibilitatea, sau nu cunosti pe nimeni care se pricepe in pc-uri, intra chiar tu la setari in control panel