| justinbizzle a întrebat:

Buna TPU un program pentru auto like la facebook va rog frumos daca stie care va

Răspuns Câştigător
| MalIinush a răspuns:

Incearca addmefast! Te va ajuta.
Funda?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Adica sa-ti furi caciula singur, sau cum? happy

| Veronica20s a răspuns:

De pe admf dispar in 2-3 saptamani, incearca www.likeme-likeyou.com

| Flavy_Flavius_1990 a răspuns:

Un site numai cu romani (fara straini) :) este http://fastlike.ro/, poti sa-ti bagi automat like-uri la postari si poze. este cea mai mare platforma de autolike din Romania, facuta special pentru romani. Are si video-tutorial sa vezi cum se foloseste. Succes!