| AshliyEliza96 a întrebat:

Unde pot gasi gratis windows 7? Puteti va rog sa-mi spuneti cum sa il instalez astfel incat sa nu pierd informatiile din PC? Multumesc :*!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu avem voie să dăm link-uri către programe piratate. Windows costă.

| YoBuDy a răspuns:

Pai ca sa nu pierzi informatiile din pc, trebuie sa ti le muti pe dvd/cd/ stick, pentru ca odata ce ai schimbat windows-ul se pierde totul din pc! happy asta in caz ca nu formatezi decat C, si daca nu formatezi D-ul le poti baga acolo.

Succes

| AshliyEliza96 explică:

Ok. Si unde pot gasi windows 7?

| berlin a răspuns (pentru AshliyEliza96):

Ai gasit windows 7?

| AshliyEliza96 explică:

Nu, nu am gasit windows 7. Unde pot gasi?