| automobile a întrebat:

Unde sa ma uit la televizor sa gasesc seria care se potriveste la telecomanda? !

6 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai zi modelu televizorului scrie pe spate are un actipild mare alb! si imi dai ala si iti spun direct de unde sa iei telecomanda

| automobile explică (pentru itsoft):

CR-F 2990 TXT

| itsoft a răspuns (pentru automobile):

Pai zi si televizoru ce marca este cum se numeste Exclusiv, plasama, Toshiba etc

| darrio2007 a răspuns:

Pe capacul din spate.

| AnaFlorea a răspuns:

Mai bine te duci la magazin si ceri o televomanda universala

| darrio2007 a răspuns (pentru AnaFlorea):

Si la telecomanda universala trebuie seria si tipul tv. Daca nu stii nu mai raspunde.