| alexandra19961996 a întrebat:

Va apar si voua notificari de pe facebook in coltul din stanga jos, cand aveti browser-ul deschis? Stiti cum pot sa le opresc? sad

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu cred ca ai cum decat la postarea de unde primesti notificari ai in dreapta sus o liniuta si cand dai pe ea ai "turn off notifications"

| alexandra19961996 explică (pentru Adry05):

Nu vorbesc de notificarile care le primesc pe fb, ci de notificarile care le cunosc pe laptop de la facebook cand nu am fb-ul deschis sad