| MEMBRULPATRUSUTE a întrebat:

De ce mi se blocheaza facebook-ul cand stau mai mult sau cand dau la notificari. Am ca browser SAFARI. !

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Schimba browserul.Sau mai stergeti datele de navigare din cel actual.

4 răspunsuri:
| Lisa01 a răspuns:

Incearca sa instalezi chrome sau mozilla. Daca persista e posibil sa fie din cauza k ai prea multe mesaje pe facebook sau pentru ca e veche versiounea de flash player.Bafta

| andrewdica9 a răspuns:

Posibil de la procesor...dar incearca google chrome sau forefox..sunt browsere care nu cer multa memorie

| J0nas a răspuns:

Din cauza broswerului sau a memoriei computerului... Ai putea sa schimbi una din ele.

| stefanel2000 a răspuns:

Salut,poate este din cauza conexsiunii de la internet sau daca nu schimbati browser-ul intr-unul mai bun adica :mozzila firefox, sau google chrome, asteas cele mai bune.
Mult succes!