| Alexa920 a întrebat:

va rog ajutati-ma. mi.am deazctivat contul de fb si cand am vrut s aintru din nou mi-a aparut asta :
Already Confirmed
Acest cont este deja confirmat
inseamna ca sa stres va rog ce pot sa fac sa mi-l reuperez...
mentin ca inainte l-am mai deaztivat de mai multe ori in aceaszi zi ( scuze categoria e urgent )

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in emailurile tale si vezi ca ai unul de la facebook, ultimul.Incearca sa-l activezi de acolo.

2 răspunsuri:
| Sfatuitorul_6560 a răspuns:

Baga ID si parola si intra ar trebui sa mearga.

| Sfatuitorul_6560 a răspuns:

Sau daca chiar nu merge, creeaza-ti alt cont, cea mai buna idee.