| Sint_Victor_1994 a întrebat:

va rog ajutati-ma.trebuie sa imi fac un Apple id neaparat pentru ipod si am ajuns in punctul in care trebuie sa scriu seria cardului de visa sau mastercard, dar eu nu am un card de credit deci cum sar peste asta va rog funda!

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Asa: http://youtu.be/NdH4i9_UdSo

1 răspuns:
| valentino52 a răspuns:

Intrii in iTunes, alegi tara Romania, te duci la aplicatii free, dai sa downloadezi una. O sa iti ceara sa te loghezi cu contul de iTunes sau sa creezi unul nou. Apesi sa creezi unul nou ( iti va creea cont pentru ROmania). Cand iti apara sa alegi ce modalitate de plata doresti o sa fie si o optiune fara card