| Laviniaaaaa23 a întrebat:

Buna TPU :*
va rog sa ma ajutati! am de facut un filmulet cu o reclama pentru scoaoa. am filmat mai multe cadre cu teleonul mobil in format mp4. ideea e ca imi trebuie un program bun pentru a le lipi unul de altul si a adauga mici efecte intre ele. nu vreau sa ma complic cu acel Sony vegas care nu e free si e si greu de folosit.
initial voiam sa-l fac in movie maker dar nu accepta formatu asta (mp2) straight face desi pe internet este specificat ca accepta acest format.

cum as putea sa fac sa ii schimb cumva formatul si sa fie functionabil? sau dati-mi un alt program free si usor de folosit.
astept raspunsul, multumesc!
FUNDITA! :*

3 răspunsuri:
| ShockWaver a răspuns:

Folosește VideoPad sau CamtasiaStudio.

| pa1pa2pa3 a răspuns:

Eu folosesc VideoPad si e super programul. poti face orice cu el. Funda? big grin

| Laviniaaaaa23 explică (pentru pa1pa2pa3):

Imi poti da un link de pe care sa il descarc free? imi trebuie vreun key ceva?