| WORTEX a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti ce fel de incinta acustica preferati pentru subwoofer-e. Am auzit ca incinta Bass-reflex este una dintre cele mai bune. MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Adevărat, aşa este. Singurul inconvenient este că au dimensiuni ceva mai mari decât cele de compresie.

| WORTEX explică (pentru Arthur):

Si subwoofer-ele bass-reblex se aud mai tare decat cele de tip compresie? Ma refer la doua subwoofr-e de aceeasi putere. MULTUMESC ANTICIPAT!

1 răspuns: