| carmyx a întrebat:

vreau sa decupez niste poze. am auzit de photoshop, dar se descarca foarte greu.va rog frumos imi puteti da niste site/uri. promit ca astept sa vad care e cel mai bun raspuns si pe urma dau fundita. orice raspuns e bina primit. orice program de decupat poze e bine primit. dar nu photoscape, ca il am dar eu vreau photoshop.nu conteaza. vreau sa imi trimiteti multe progame de decupat >poze} va multumesc va pup!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

PHOTOSHOP ONLINE
photoshop online in limba romana http://bancuriok.com/photoshop/online-photoshop/ clik pe ''photoshop online'' din pagina.

3 răspunsuri:
| Cookie21 a răspuns:

Photoscape este minunat!

| carmyx explică (pentru Cookie21):

Da ma bine ca imi zici.da ai citit intrebarea? in loc sa ma ajuti te dai mare.

| Cookie21 a răspuns (pentru carmyx):

Eu ziceam ca PhotoScape este cel mai bun! De ce ai avea nevoie de altceva