| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un program prin care pot face un video cu poze care se deruleaza si o melodie.Ca vreau sa vac un cd cu fostii mei colegi si vreau sa bag sa se deruleze toate pozele cu mine si cu ei si sa bag o melodie trista. Ofer funda!

4 răspunsuri:
| Alexxanndru a răspuns:

Sunt mai multe : Avs video editor, Movie maker(este deja instalat odaoa cu windowsul), Camtasia studio, etc. Dar iti sugerez Movie maker pentru ca este foarte usor de folosit si da rezultate foarte bunewinking. FUNDA? big grin

| anamariagabi a răspuns:

Movie Maker. Cel mai usor de folosit!

| MaxLeon a răspuns:

Sincer iti sugerez Camtasia Studio e unpic mai greu de utilizat dar rezultatu o sa fie bun crede-ma! happy

| Hazek2013 a răspuns:

Avs video editor big grin