| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa imi iau o unitate centrala! ce imi recomandati
? la 2000-2500 lei. neaparat sa pot juca MINECRAFT SI GTA 4, 5. FUNDA

Răspuns Câştigător
| UnrealGraphicsGamer0110011 a răspuns:

Http://www.mediagalaxy.ro/......0-free-dos O sa-ti mearga sigur jocurile astea! dar si multe altele cele mai noi pentru ca procesorul este cel mai nou la Intel adica i7! si are multa memorie ram multi ghz 4! deci iti zic ca merita din cate am vazut o sa-ti mearga toate jocuirle merita acuma mai recent jocurile se fac pentru procesore Intel i7 deci o sa-ti mearga si jocurile care o safie facute in urmatorii 5 ani minim-10 ani deci asta chiar merita o sa-ti mearge cele mai noi cele mai bune la hight sau la ultra depinde merita asta mi l-am luat si eu si uite acuma ma joc toate jocurile fara lag la performanta maxima.
Funda?

| anonim_4396 explică (pentru UnrealGraphicsGamer0110011):

Multumesc...

2 răspunsuri:
| UnrealGraphicsGamer0110011 a răspuns:

Comandatil in tara dureaza 48 ore pana iti este livrat are garantie 2 ani o palca video buna de 2 gb/128 bit