| Blackswan13 a întrebat:

Vreau să îmi iau un aparat foto instant și nu am putut observa că hârtia foto e extrem de scumpă. Aș dori să știu dacă doar pe internet se găsesc (am văzut doar Instax și Polaroid) sau dacă se potrivesc și alte mărimi (poate cineva chiar a tăiat dintr-o coală de 9x13 să o facă să fie bună). Știe cineva alternative mai ieftine pentru hârtia foto?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu iti iei un aparat foto digital? Este mult mai usor si poti scoate pozele si pe hartie foto.

| Blackswan13 explică (pentru darrio2007):

Vreau aparat foto instant din motive personale, aparat foto digital am deja

| darrio2007 a răspuns (pentru Blackswan13):

E problema ta.