| HubbaBubbaGirl a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon de la Orange [ Samsung Galaxy Mini ] si sunt trei optiuni de internet. Decii` e: Net News, Net Mail si Net Friends. Daca de exemplu imi iau Net Friends mai pot sa imi verific Mailul [ ceea ce puteam cu Net Mail ].
Uitati aici Site :
https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-g alaxy-mini-black
Dau Funda + Voturi la toti. >; D

Răspuns Câştigător
| roxana94 a răspuns:

Da pentru ca pe fiecare tip de abonament ai megabytes.

3 răspunsuri:
| HubbaBubbaGirl explică:

Mai pot sa imi verific mailul? [ - Nu am pus semnul intrebarii;| ].

| roxana94 a răspuns:

Net News acces nelimitat doar din Portalul Orange pe mobil la m.ziare.com, m.hotnews.ro, realitatea.mobi, m.gandul.info, m.prosport.ro, m.cancan.ro, m.gsp.ro, m.adevarul.ro, m.orange.ro
50 MB trafic de internet
notificare la consumarea traficului inclus
pachet suplimentar de date cu doar 0, 5 euro/100 MB

Net Mail acces nelimitat doar din Portalul Orange pe mobil la m.yahoo.com, ro. m.yahoo.com, mail.live.com (Hotmail)
150 MB trafic national de internet
notificare inainte de consumarea traficului inclus
pachet suplimentar de date cu doar 0, 5 euro/100 MB

Net Friends acces nelimitat doar din Portalul Orange pe mobil la m.hi5.com, m.twitter.com, m.myspace.com, m.netlog.com, m.facebook.com, myspace.com
250 MB trafic national de internet
notificare inainte de consumarea traficului inclus
pachet suplimentar de date cu doar 0, 5 euro/100 MB