| HubbaBubbaGirl a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon de la Orange [ Samsung Galaxy Mini ] si sunt trei optiuni de internet. Decii` e: Net News, Net Mail si Net Friends. Daca de exemplu imi iau Net Friends mai pot sa imi verific Mailul [ ceea ce puteam cu Net Mail ].

Uitati aici Site :

https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-g alaxy-mi ni-black

Dau Funda + Voturi la toti. >; D

Răspuns Câştigător
| hana a răspuns:

Nu e inclus ca fiind gratuit mail in optiunea net friends...dar primesti 250 mb la aceasta optiune si ii folosesti aceia pentru mail...vineri mi-am luat si eu Samsung galaxy mini, eu am net friends si pantera 12 care are si ea 200mb, in total vreo 450 mbbig grin