| xDヅ a întrebat:

Vreau sa imi schimb telefonul si m-am gandit la un iPhone. Cei care au deja unul, credeti ca este bun? [nu de alta dar am auzit de la niste colege ca i se consuma bateria foarte repede si ca e foarte sensibil] Ms:*,

Răspuns Câştigător
| JadeBGE a răspuns:

Da colegele tale au destula dreptate pentru ca mama mea are unul, atunci cand vorbesc la el sau il scap pe pat, se stinge imediat. Eu am Samsung Galaxy si este chiar ca IPhone-ul, chiar mai tare, aceeasi forma. fundita?

1 răspuns:
| andrei31121997 a răspuns:

Eu am un iphone 3gs si este foarte bun..Bateria tine nu exista probleme si da este sensibil dar daca ai grija de el o sa fie bine.