| manuelstone a întrebat:

XBuna TPU. Vreau sa-mi cumpar un telefon performant dar nu stiu ce sa-mi iau. Tatal meu vrea sa-si cumpere iphone 4S si mie la fel pentru ca putem vorbi intre noi cu telefonul.Iar mie mi se pare prea mic m-am gandit la un LG L7 dar se consuma repede bateria iar tata daca a aflat ca vreau un telefon cu ecran mare a zis HTC one. Nu stiu ce sa-mi cumpar va rog spuneti-mi ce sa iau si daca m-ai stiti voi telefoane spuneti-mi.Am 12 ani deci sa nu spuneti ca sunt prea mic. Vreau pareri de la cei care stiu ce vorbesc si au deja telefonul sau au prietenii vostri cel mai bun raspuns funda sigur...

1 răspuns:
| Lalaloveu a răspuns:

Buna! Sie u am 12 ani si am primit telefonul in Martie! Iti recomand LG P880! Este foarte bun! Seamana cu L9 Dar este mai bun ca rezolutie, are 8 megapixeli (ca un iphone 5) etc. Ti-l recomand pe acesta! PS: nu se prea gaseste in magazine! Eu mi l-am luat de pe net. Uite unde am gasit cel mai ieftin si iti vine in 2-3 zile: http://www.123gsm.ro/LG-Optimus-4X-HD-P880-pret-5p569.htm
a si am uitat sa zic un iphone 4s este numai cat ecranul lui! Ecranul este foarte mare!