| AndyNyappy5 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce presupune meseria de psiholog. cat mai multe informatii.de genul: calitati pe care trebuie sa le ai, cati bani castigi ( in functie de vechime si pricepere), in ce presupune facultatea, daca e greu sau nu.intelegeti voi, am cautat si pe net si nu m. a multumit ce am gasit. va rog cei care stiti sa-mi raspundeti! mersi!

Răspuns Câştigător
| lola a răspuns:

O prietena care a terminat fac. de psiho a spus ca este extrem de mult de invatat si ca nu este o facultate pe care sa o faci dupa ce ai iesit din bancile liceului. Facultatea de psihologie este recomandat sa o faci ca o a doua facultate sau daca esti intr-adevar interesata de psihologie si iti place mult.