| Cimpoesu_Claudyu_1999 a întrebat:

Buna TPU...

Vreau sa-mi iau un aparat foto proffesional pentu diferite ocazii (club, majorate.) dar nu pot spune ca am preaq multe cunostinte despre acest subiect, dar imi place foarte mult sa fac poze si as vrea sa ma specializez.

As dori un aparat foto cu care sa invat aceasta arta si sa fac poze cat mai reusite.

Ce aparate foto credeti ca sunt pentru mine asi dori sa inteleg mai multe despre dslr ce aparat credeti ca este potvit?

P.S.: Nu vreau sa dau mai mult de 2000

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Asa ceva e ok pentru inceput: http://bit.ly/1DcCPEm