| AHappyDay a întrebat:

Vreau sa stiu care dintre urmatoarele placi este mai buna(nu vreau sa cumpar una sau sa o folosesc pentru un anumit calculator, ma refer la performantele generale ale pacii):AMD Radeon 6570 1GB si ASUS ATI EAH6570/DI/1GD3(LP).

3 răspunsuri:
| BLKZ a răspuns:

Vezi ca AMD-ul nu vinde placile video, ci doar cipurile, care sunt integrate de catre alti producatori(Asus, MSI, Gigabyte etc.) Pune mai binele link-urile, sa stim exact despre ce e vorba.

| Commandoo a răspuns:

AMD Radeon 6570 1GB este mult mai buna am eu si i buna Funda?

| YouDontHaveChances a răspuns:

AMD Radeon 6570 1GB