| AHappyDay a întrebat:

Dintre pacile video ASUS ATI EAH6570/DI/1GD3(LP) si AMD Radeon 6570 1GB care este mai buna si pe care ati alege-o.Si inca ceva, as vrea sa stiu ce Versiune de Pixel Shader are placa ASUS ATI EAH6570/DI/1GD3(LP).

Răspuns Câştigător
| liviu999ptr a răspuns:

Este mai buna AMD Radeon 6570 1GB

11 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Prima sigur are GDDR3 deci, in cazul ca gasesti una din varianta a 2a cu GDDR5 cumpar-o! are latimea de banda dubla fata de prima! oricum eu ti-as recomanda asa ceva macar! http://www.pcgarage.ro/......5-128-bit/ oricum, ar fi bine sa spui ce buget ai pentru placa video si de asemenea si celelalte componente din pc!

| AHappyDay explică (pentru florin1979):

Din nou, vroiam doar o simpla comparatie intre cele 2 placi video si sa stiu ce versiune Pixel Shader are placa ASUS ATI EAH6570/DI/1GD3(LP).

| AHappyDay explică (pentru florin1979):

Dar dintre placi care este mai buna?

| florin1979 a răspuns (pentru AHappyDay):

Cauta una cu GDDR5 cum am spus! daca mi-ai zice un buget, ti-as face eu o recomandare!

| AHappyDay explică (pentru florin1979):

Tu nu pricepi ca nu am nici un buget si ca nu vreau sa cumpar o placa ci vreau doar sa stiu care este mai buna dintre ACELEA DOUA.Nu vreau sa imi mai dati alte recomandari de genul spune bugetul, cauta una cu GDDR5

| imaqtpie a răspuns:

Vrei sa cumperi o placa video? Ce buget ai? Ce sursa ai? Care este rezolutia monitorului?

| AHappyDay explică (pentru imaqtpie):

Nu vreau sa cumpar.Cred ca nu ai fost atent. Era o simpla comparatie intre 2 placi video deoarece vroiam sa stiu care este mai buna.As aprecia daca ai raspunde la intrebare.

| liviu999ptr a răspuns:

Very funny ....hahaha straight face