| Acaikus a întrebat:

Buna TPU vreau sa stiu cat are pe placa video acest laptop http://www.pcgarage.ro/......ghz-black/ akl scrie ca e model HD dar nu sunt sigur daca e buna sau nu dau funda + vot;)

Răspuns Câştigător
| tiger010 a răspuns:

@srsdani :

Ai gafat, am laptop (mai exact Toshiba Satellite L650-187) si pot sa vad filme full hd cu fps de (mai rar sub 50 fps) 50-60. Cat despre privinta jocurilor, unele vor functiona la maxim, iar unele in low (adica la rezolutia de 640x480)

PS: daca vrei laptop gaming, mai bine iti iei un laptop cu placa dedicata

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Nu are, are placa video integrata. Daca vrei vreun joc sau ceva hd, adio. Daca vrei o recomandare, da-mi PM.