| Alin5644466 a întrebat:

Buna TPU, vreau sa stiu cum pot schimba sunetul de notificare de la tik tok, eu cand primesc notificari imi da sunetul implicit de la Samsung, nu ce am pus eu ca sunet de notificare. Nu gasesc pe nicaieri cum pot sa il schimb sunetul sa se auda la fel ca la celelalte notificari.

4 răspunsuri:
| SasaSasa2000 a răspuns:

Intri la setări, și la sunet, dar așa schimbi sunetul la toate notificările.
Poate zic prostii că n-am tiktok, poate e ca la WhatsApp. La WhatsApp e din meniu.

| Smellslikecarotss328 a răspuns (pentru SasaSasa2000):

Asa e și la tiktok

| Alin5644466 explică (pentru SasaSasa2000):

Din pacate nu e ca la whatsapp, nu gasesc pe nicaieri in setari optiune ca pe whatsapp de schimbat sunetul

| Alin5644466 explică (pentru Smellslikecarotss328):

Nu cred ca e, ca m-am uitat in setari si nu am optiune de schimbat sunetul de notificare