| SergioSpeed a întrebat:

Salut, stie careva sa imi zica cum pot reface ca sunetul de la notificari pe Android sa mearga din nou? De exemplu primesc notificare de la videourile de pe Youtube/Facebook cu comentarii si asa, dar nu se mai aude melodia de la acea notificare ci pur si simplu vine asa fara ca eu sa stiu.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă așa:
Facebook→ Click pe cele trei linii din partea dreaptă, sus→Setările notificărilor→Cum primești notificările→ Push→ Sunete (bifezi că vrei să primești), iar la Sunet (alegi melodia)
Cand deschizi telefonul, ai grijă să nu ai setat butonul "Nu deranjați"

| AndreiWolf a răspuns:

Pai scoate telefonul de pe silentios si s-a rezolvat.