| enacheirina a întrebat:

Buna TPU.:* Vreau sa va intreb ceva.Eu am de ales dintre laptop sau telefon.Nu stiu ce sa aleg, si nu pot sa le aleg pe amandoua.sad Ajutati-ma in alegerea asta. Si va rog sa argumentati raspunsul si sa dati exemple de laptopuri bune sau telefone bune, eu vreau un telefon bun sa il folosesc si pentru chat si pe muzica/poze filmulete. Dinastea, FUNDOI la ultimul raspuns.:*

2 răspunsuri:
| eminem19 a răspuns:

Hai pe partyklub . net si vezi

| Pisiquee a răspuns:

Clar laptop. big grin
Telefonul ți-l poți lua singur.Strângi bani, sau ai un mic job, depinde de vârsta ta.
Acum normal că toți vor începe să îți recomande telefoanele sau laptopurile pe care le au ei laughing.
Mai bine iei un cunoscut cu voi, când vrei să-ți cumperi ceva bun.
De exemplu laptopul. Poți lua pe cineva de la o firmă de laptopuri sau reparații calculatoare, aceia se pricep cel mai bine.
Îți poți alege tu cel pe care îl placi, iar ei îți spun dacă e bun și îți recomandă ceva la un preț bun, și să dureze.
Baftăă! :*