| Luke21Rules a întrebat:

vreau sa zic pe scurt problema mea deoarece sunt pe telefon. Astazi am incercat sa reinstalez windowsul, am reformatat partitia C si l-am pus sa instaleze. Dupa un timp mi-a dat o eroare ca windowsul nu a fost gasit etc. I-am dat restart dar acum nu mai pot intra in windows! spune BOOTMGR is missing, si nu mai pot nici sa bootez deoarece am reformatat partitia C. VA ROG AJUTATI-MA!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cine ti-a dat eroare ca nu poate gasi windowsul? in mod normal dupa formatare pe ntfs el formateaza apoi se instaleaza, in caz contrar biosul nu are ce gasi dar nu spune nimic, apare ceva sus cum ca cauta un sistem de operare, apropo poti formata din nou windowsul, daca nu te pricepi de ce instelezi e mult un 50 de lei sa isi instaleze unu care are habar

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Cred ca ai probleme cu hard. Prima oara incearca cu un alt cd si daca nu merge nici asa problem cu hard