| themaxpe a întrebat:

Vreau si eu sa imi iau un notebook/laptop
Intrebarea mea este e bun acest laptop pentru jocuri "
Merita sa il cumpar? Notebook Samsung NP300E5Z-S01RO cu procesor Intel® CoreTM i3-2330M 2.20GHz, 4GB, 500GB, nVidia GeForce GT 520MX 1GB, Free DOS

Răspuns Câştigător
| whatcanido a răspuns:

Ma pricep in laptop-uri si din astea si acest notebook merita desi procesoru ii cam slabut dar ii bun cat timp are 4 ram ca placa video foloseste ram si de exemplu nu te vei juca un joc cu 4 ram ci cu 3 sau 3 si ceva deoarece si placa video foloseste ram

2 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

E destul de ok pentru jocuri.Depinde si de pretul lui, daca se merita.

| TheCIC10 a răspuns:

Ma.notebook-urile nu sunt pentru jocuri