| bebelove a întrebat:

Buna TPU vreau si eu sa streg de langa yahoo mes add contact si call a phone a number or send an sms mesage si de langa mess mobile si y voce games sa nu mai apare si cand vb apare jos o casuta ma puteti ajutata mersi kiss

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Apeşi Messenger, apoi mergi mai jos unde scrie Show/Hide, apeşi acolo şi debifezi toate trei opţiunile.

6 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Ok si acum in romana te rugam big grin

| bebelove explică (pentru RazzyFUnik):

E in romwinking

| RazzyFUnik a răspuns (pentru bebelove):

nu te supara... ia o lupa si uita-te mai bine
daca asta u numesti romana atunci mai ai de invatat mult

| bebelove explică (pentru RazzyFUnik):

Ma ajuti da sau nu asa ca lasa mawinking

| RazzyFUnik a răspuns (pentru bebelove):

Daca eu sunt idiot atunci mesajul urmator "Da sau mai explicit ca nu intelege nimeni nimic! " ce demonstreaza ca eu am dreptate sau ca u nu sti sa scrii? ca sa te pot ajuta trebuie sa scrii si u normal sa pot citi macar sa pot intelege ceea ce ceri... greu cu comunicarea... eng sti? :S

| Neagandalf a răspuns:

Da sau mai explicit ca nu intelege nimeni nimic!