| Acaikus a întrebat:

Vreau si eu un program care sa poata sa clarifice imaginile big grin

1 răspuns:
| BigCode a răspuns:

Ne exista un program care sa mărească rezoluţia pozelor ( imaginea sa nu mai apară desenată cu patrăţele mici) daca te referi la clarificare in sensul ca imaginile nu sunt corect focalizate poti folosi orice program decent de modificat fotografii care are o categorie de gen effects sau enhance si de acolo alegi fie blur si ii dai o valoare negativa fie sharpness sau sharpen. Sper sa te descurci.