| Thebestkiller a întrebat:

Vreau un joc misto cu fotbal(nu pes).Am modelul acesta de laptop http://www.cel.ro/......2gb-l/rate si windows 7 instalat pe el.Dau funda!

1 răspuns:
| anonym012 a răspuns:

Salut! Daca nu vrei Pro Evolution Soccer, poti incerca Fifa 2014(nu-s sigur daca iti v-a duce placa video pentru ca dupa ce am citit de vreo 3 ori pagina aceea de unde ai luat tu laptop-ul tot nu mi-am dat seama ce placa video este, asa ca...nu-s sigur poti sa incerci), iar daca 2014 nu-ti merge atunci poti incerca 2013.Baftahee hee