| Thebestkiller a întrebat:

As vrea sa schimb placa video acestui laptop http://www.cel.ro/laptop-notebook/laptop-acer-e1_531_100 52g32-dual-core-1005m-320gb-2gb-l/rate? Ce recomandari imi dati?

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Invata sa vorbesti ca nu e nimeni obligat sa iti asculte prostiile.
1. Nu merita sa schimbi sau sa icnerci sa pui placa video pentru ca nu poti. Trebuie schibmat cam 50% din laptop.

| Thebestkiller explică (pentru sltlp):

Tu invata sa scrii corect... laughing

| sltlp a răspuns (pentru Thebestkiller):

Imi pare rau ca nu stau sa verific ortografia la toti cei care nu vor sa inteleaga. Pentru ce primesc pe TPU, adica nimic, s pentru ca ofer ajutor, eu zic totusi ca scriu inca prea corect decat trebuie.

| IsabelaIssa a răspuns:

Vinde-l si ia-ti altul. Nu merita, e prea scump.

| Thebestkiller explică (pentru IsabelaIssa):

Laptopul e nou, numai placa vreau sa o vand si sa iau alta mai buna.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Thebestkiller):

Pai de ce nu vinzi laptopul si sa iei altul atunci?

| Thebestkiller explică (pentru IsabelaIssa):

Esti proasta? Se vede ca nu ai experienta in IT

| gmbod1 a răspuns:

Dc ai vrea sa o schimbi... dar am rog ia-ti ceva cu 3d mare nu prea ma pricep la laptop dar este un procesor bun ram bun recomand ceva nVIDIA hd ca sunt mai multe modele poti sa te uiti si vezi ce alegi