| Thebestkiller a întrebat:

Ce fifa sau pes imi merge pe acest laptop http://www.cel.ro/......2gb-l/rate

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Procesorul e Ivy Bridge, nu are cum sa nu mearga! Nu e din cauza procesorului. Mai intai optimizeaza sistemul de operare, instaleaza cele mai noi drivere pentru el, scoate din Startup programele nefolositoare si apoi incearca jocurile.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Fifa de cand a aparut pana la 13
PES de cand a aparut pana la 13

| Thebestkiller explică (pentru neluL):

Pai am procesorul de 1.9 ghz? sigur imi merge? ca am incercat fif 09 si nu mi-a mers

| Thebestkiller explică (pentru neluL):

Ok dar spune-mi ce fifa sau pes imi recomanzi?

| neluL a răspuns (pentru Thebestkiller):

Vrei sa-ti dau unul prin mesaj privat? Daca DA, spune-mi ce vrei. Ambele sunt bune! Fifa 10, 11, 12...

| neluL a răspuns (pentru Thebestkiller):

Procesorul e Ivy Bridge, nu are cum sa nu mearga! Nu e din cauza procesorului. Mai intai optimizeaza sistemul de operare, instaleaza cele mai noi drivere pentru el, scoate din Startup programele nefolositoare si apoi incearca jocurile.