| Cocos_Bianca_1995 a întrebat:

Vroiam sa va intreb cine stie cum sa descarzi muzica de pe calculator pe telefon am cablu de date dar nu stiu cum sa procedez

1 răspuns:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Depinde ce telefon ai. Daca ai un CD de instalare in pachetul telefonului, trebuie instalat, dupa conectezi telefonul, cu pc-ul cu ajutorul cablului USB, intri in My computer si va aparea o noua partitie dai pe ea si acolo se afla tot ce ai tu pe telefon. Poti sterge / adauga ce doresti.
Numai bine.