| Andreiutzzza a întrebat:

Buna TPU love struck! Am cumparat un laptop Hp compaq 2510p si nu pot sa-mi dau seama daca are webcam. Ma puteti ajuta? Daca are unde ii gasesc driver-ul? Dau fundita! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Din pacate Modelu tau de Laptop nu are Webcam! Cupari una prin usb bafta

3 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Daca are webcam ar trebui sa-l vezi laughing

| MyMindRules a răspuns:

Buna! Are, da'i cuiva d p mess camera web si o sa ti se aprinda un beculet de culoare galbena sus.Bft!

| AlExFr3Sh a răspuns:

Iti spun eu andreea
pai uita-te la laptop daca are ceva ca un cerc cum e la o telefon ca o camera foto inseamna ca ai web o sa o gasesti tu oricum bafta si sper ca raspunsul e bun dar si ce a zis youknow e folositor