| hiddenlove a întrebat:

Buna TPU x( am si eu un samsung c 3010 si am luat un cablu de date de la cvn ca eu nu aveam si nu merge nu se deschide trebuie driver? daca da unde sa caut pe google n-am gasit sad astept rasp multumesc frumos

4 răspunsuri:
| Angel31 a răspuns:

Incearca cu Samsung PC Studio -> http://org.downloadcenter.samsung.com/......sFile.aspx

| aLyN_4462 a răspuns:

Intra pe ZEDGE si selecteazati telefonul apoi dai la USB problembig grin acolo gasesti dc nu merge dar traduci si u ca e in ENGLEZA fundita?

| hiddenlove explică:

Am dat la setari si n-am gasit nimic legat de conexiuni pc straight face

| AprilieAlex a răspuns:

Iti apare in telefon setari si dupa aia conexiuni PC dai stocare in masa il bagi in calculator si gata!